Domovská stránka Výrobní sortiment Rohože / Desky dobytek / vybavení stájí Desky dobytek / vybavení stájí

Desky dobytek / vybavení stájí

Rozbalit
Vybavte stáje skotu, koní a kotce psů kvalitními tepelně izolovanými deskami (tzv. stájovou gumou). Naše stájové podlahové gumy a podlahové desky pro zvířecí kotce jsou vyrobeny ze SBR 65 +/- 5 Sha.

Klíčové vlastnosti 

Styrenbutadienový kaučuk - SBR vyniká lepší odolností proti oděru a stáří než přírodní kaučuk. Jeho klíčovou vlasností je dobrá krátkodobá snášenlivost vyšších teplot. Desky se tak vyznačují vysokou tvárností, pružností, neprodyšností, nenasákavostímechanickou odolností. I proto najdou široké využítí ve stájích pro koně nebo skot a v kotcích pro psy.
 

Stájová guma znamená komfort i bezpečí

Desky z pryže ochrání psy, koně a další hospodářská zvířata před zraněním, nepřízni počasí a pro vás znamenají úsporu času při údržbě.
 
  • zvýší komfort koní ve stájích
  • jsou protiskluzové, pružnéměkké
  • udržují teplo
  • snižují hluk, tlumí nárazy a tím zamezují zranění zvířat
  • znamenají menší spotřebu podestýlky a tím šetří finanční náklady
  • snadno se udržují díky jednoduchému opláchnutí vodou

Co v kategorii najdete

V této kategorii najdete 6 výrobků ze syntetického kaučuku nebo regranulátu, který se vyrábí recyklací pneu. Vyberete si nejen podle samotného materiálu a vzorku, ale i podle jeho tloušťky, šířky nebo délky.
 

Jak si objednat desku pro dobytek a do stáje

Stájové gumy vyrábíme standartně v rolích nebo deskách požadovaného formátu. Standartní rozměr je 1,2x10 m skladem. K výběru máte i role jiných rozměrů. V našem e-shopu si můžete pohodlně navolit počet m2 přesně podle vašich potřeb.
 

Potřebujte poradit? Obraťte se na nás

Desky do stájí jsou určeny pro použití v exteriéru i interiéru. Pokud si nejste jisti, která stájová guma by nejlépe odpovídala vašim potřebám, kontaktujte nás. Poradíme vám ohledně materiálových vlastností jednotlivých produktů, a ke kterému účelu se nejlépe hodí.
 
Desky Aditeg
Zobrazení: Miniatury | Tabulka
199,00 Kč
1.870,00 Kč
Označit vše | Zrušit vše    
Barva
Na stránku

Rohože / Desky dobytek / vybavení stájí

Výhody pro vás
Dárky nad 10.000 Kč
Káva nebo víno k velkým nákupům.
Platba kartou
On-line, okamžitě a hned
Kontakty

Omlouváme se, ale vzhledem k probíhající aktualizaci nového systému nemusí ceny a stav skladových zásob e-shopu souhlasit. Děkujeme za pochopení.