Domovská stránka Výrobní sortiment Rohože / Desky dobytek / vybavení stájí Rohož velká

Rohož velká

Rozbalit
Pořiďte si domů nebo do provozu gumové rohože. Doma vás zbaví hrubé nečistoty, sněhu a utlumí hluk. Váš vchod si za každého počasí uchová reprezentativní vzhled. Gumové rohože oceníte ale i v dílnách, na pracovištích a parkovištích osobních automobilů, kde protéká voda. Usnadňují pojezd paletových vozíků s menším nákladem a tlumí hluk. Zajišťují bezpečnost, čistotu a pohodlí. Venkovní gumové rohože jsou ideální pro vlhká, blátivá a zasněžená místa. Dodáváme je v různých velkostech a barvách.
 

Klíčové vlastnosti

  • náběhové hrany zabraňují pádu a umožňují přejezd automobilů
  • tvarovány tak, abyste o ně nezakopli
  • skvěle se čistí
  • vyrábíme je i jako puzzle
  • ve stájích vynikají převážně v exteriérech snadnou údržbou a ohleduplností ke zdraví zvířat
Gumové rohože vynikají výbornou údržbou. Dobře se čistí a jsou tvarovány tak, aby se o ně nezakopávalo. Okraj rohože často tvoří náběhová hrana, která omezuje možnost zakopnutí nebo pádu jak zvířat, tak lidí. 
 

Co v této kategorii najdete

V této kategorii si můžete vybrat ze 17 produktů. Vyberete si tvar, vzhled, povrchovou úpravu a rozměry. Pro stájové potřeby výborně poslouží například gumové rohože Aditeg 414, Aditeg 423, Aditeg 422, Aditeg 410 nebo Aditeg 409.

Potřebujte poradit? Obraťte se na nás

Rohože do stájí jsou určeny pro použití v exteriéru i interiéru. Pokud si nejste jisti, která stájová guma by nejlépe odpovídala vašim potřebám, kontaktujte nás. Poradíme vám ohledně materiálových vlastností jednotlivých produktů, a ke kterému účelu se nejlépe hodí.
 
gumová rohož
Zobrazení: Miniatury | Tabulka
53,00 Kč
1.310,00 Kč
Označit vše | Zrušit vše    
Barva
Na stránku

Rohože / Desky dobytek / vybavení stájí

Výhody pro vás
Dárky nad 10.000 Kč
Káva nebo víno k velkým nákupům.
Platba kartou
On-line, okamžitě a hned
Kontakty

Omlouváme se, ale vzhledem k probíhající aktualizaci nového systému nemusí ceny a stav skladových zásob e-shopu souhlasit. Děkujeme za pochopení.